Generatory wiatrowe

Dowiedz się więcej o naszej firmie

Kilka słów o naszej działalności

     Nasza firma powstała w 1995 roku. Od 2006 roku mamy przyjemność oferować produkty pod  marką AirGenerator.

     Jesteśmy głównym Polskim dystrybutorem małych elektrowni wiatrowych. Zajmujemy się urządzeniami do produkcji energii ze źródeł odnawialnych. W ciągłej ofercie posiadamy zarówno kompletne zestawy elektrowni wiatrowych, fotoogniwa  jak i bardzo szeroki asortyment podzespołów. Zdecydowana większość części jest dostępna od ręki. Nietypowe lub kosztowne produkty sprowadzamy na indywidualne zamówienie. Dostarczamy urządzenia fabrycznie nowe.

     Współpracujemy z szeregiem firm instalacyjnych w całej Polsce, ale umożliwiamy naszym indywidualnym klientom również samodzielny montaż urządzeń. Wszystkie produkty, które sprzedajemy posiadają certyfikaty  CE dopuszczające do bezpiecznego użytkowania, zgodnie z prawem europejskim. Przydomowe i małe elektrownie wiatrowe to nasz główny asortyment. Ponadto oferujemy fotoogniwa, kolektory próżniowe, oświetlenie LED, kontrolery, inwertery, przetwornice i inne urządzenia elektroniczne do przetwarzania prądu z odnawialnych źródeł energii, a także inne produkty OZE. Jako pierwsi wprowadziliśmy też do oferty Polskie Elektrownie Wiatrowe. Wybierając nasze produkty masz pewność wysokiej jakości i niezawodności. Dziękujemy za zaufanie jakim nas obdarzacie. Mamy nadzieję, że użytkowanie naszych produktów sprawi Państwu wiele satysfakcji i w pełni spełni Państwa oczekiwania.

   Oferowane przez nas zestawy elektrowni wiatrowych pracują  w sześćdziesięciu krajach na całym świecie zapewniając zadowolenie blisko 50 tys. użytkowników. W produktach naszych wykorzystujemy najnowsze zdobycze techniki energetyki wiatrowej wykorzystywanej w przydomowych systemach elektrowni wiatrowych.

Aktualny wpis do ewidencji działalności

 

Kontakt

Biuro handlowe AirGenerator
ul. Hodowlana 16, 81-606 Gdynia
e-mail: biuro@generatory-wiatrowe.pl
tel.  +48 (53) 558 47 69; +48 (79) 312 03 23
+48 (58) 742 40 50; fax. +48 (58) 742 52 13

Odwiedź nasze pozostałe strony:
www.eco4globe.com,                Google+
www.fotoogniwa-hurt.pl

Aktualności

Elektrownie wiatrowe na bieżąco
w formie blogu

Najczęściej zadawane pytania

Jak przyłączyć mikroinstalację OZE do sieci?
Pokaż odpowiedź

Czy stawiając domowe elektrownie wiatrowe muszę posiadać jakieś pozwolenia budowlane?
Pokaż odpowiedź

Czy do produkowania energii elektrycznej przez elektrownie wiatrowe potrzebne są jakieś koncesje?
Pokaż odpowiedź               Czytaj więcej...

Logo AirGenerator - Generatory wiatrowe
kręci mnie wiatr...

Copyright © 2008-2017 AirGenerator