Warning: include_once(/home/users/celt3402/public_html/domains/generatory-wiatrowe.pl/public_html/wp-content/plugins/sucuri-scanner/sucuri.php): failed to open stream: Permission denied in /home/users/celt3402/public_html/domains/generatory-wiatrowe.pl/public_html/wp-settings.php on line 304

Warning: include_once(): Failed opening '/home/users/celt3402/public_html/domains/generatory-wiatrowe.pl/public_html/wp-content/plugins/sucuri-scanner/sucuri.php' for inclusion (include_path='.:/usr/multiphp/php5.4/usr/share/php:/home/lib/php5.4:/home/lib/php5.4/pear') in /home/users/celt3402/public_html/domains/generatory-wiatrowe.pl/public_html/wp-settings.php on line 304
Targi, konferencje, wystawy… | Generatory wiatrowe
Generatory wiatrowe

Dużo się dzieje...

Targi, konferencje, wystawy…

5 listopada 2012

     W ostatnich dniach mieliśmy tak dużo spotkań i konferencji, że nie sposób było uzupełniać informacji na naszym blogu. Odnotowujemy bardzo duże zainteresowanie klientów systemami do grzania wody. Z resztą jak co roku w okresie jesiennym widać sezonowość. Zaznaczamy w tym miejscu, że jedynie elektrownie wiatrowe w zimnym okresie roku są w stanie wytworzyć ilość energii niezbędną do wspomagania ogrzewania. Fotoogniwa, o ile bardzo użyteczne w okresie letnim, o tyle zimą, z uwagi na krótkie dni i częste zachmurzenie, mają bardzo małą sprawność. Mimo to uważamy, że są bardziej skuteczne od tak ostatnio popularnych kolektorów słonecznych do grzania wody.


Pokrótce relacja z naszych ostatnich dni:

     W dniach 17-18 października 2012r. w Warszawie odbywały się  tragi RENExpo. Zdecydowanie firmy postawiły na fotowoltaikę. Sami się nie wystawialiśmy z powodu złych doświadczeń z poprzedniej edycji. Ponownie można było zauważyć wiele osób z branży i niewielką ilość osób (inwestorów) zainteresowanych prezentowanymi produktami. Odnoszę wrażenie, że te targi są tylko po to, żeby organizator zebrał zyski od wystawców. Takie tragi są tylko dla samych wystawiających. Szkoda czasu. Na otwarcie przybyło sporo zwiedzających, ale już po dwóch godzinach hala zaczęła się wyludniać. Całe szczęście, że mieliśmy w tym czasie umówionych kilka spotkań i mamy nadzieję, że nawiązane kontakty zaowocują trwałą współpracą.

     W ostatnich dniach odbywały się także w Gdańsku Targi poświęcone Pomorskim Dniom Energii. Tu byliśmy czynnym wystawcą. Nasze stanowisko gromadziło grono osób żywo zainteresowanych tematami przydomowych instalacji elektrowni wiatrowych, a także dużych farm słonecznych. Mieliśmy okazję wypowiedzieć się publicznie dla Radia Gdańsk prezentując nasze poglądy na temat energii odnawialnej vs. energii atomowej.

    Zostaliśmy zaproszeni także przez  Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Gdańsku do wygłoszenia wykładu pod tytułem „Małe siłownie wiatrowe”. Wiele cennych uwag ze strony potencjalnych klientów i celne pytania zaowocowały burzliwą dyskusją na temat samowystarczalności energetycznej małych, autonomicznych  obszarów wiejskich.

     Jesteśmy bardzo podbudowani entuzjazmem młodych  osób patrzących pragmatycznie na sprawy ekologii oraz osób starszych, które dostrzegają interes przy wytwarzaniu energii w systemie prosumenckim. Liczymy, że przyszły rok okaże się przełomowym dla naszej branży.

Kontakt

Biuro handlowe AirGenerator
ul. Hodowlana 16, 81-606 Gdynia
e-mail: biuro@generatory-wiatrowe.pl
tel.  +48 (53) 558 47 69; +48 (79) 312 03 23
+48 (58) 742 40 50; fax. +48 (58) 742 52 13

Odwiedź nasze pozostałe strony:
www.eco4globe.com,                Google+
www.fotoogniwa-hurt.pl

Aktualności

Elektrownie wiatrowe na bieżąco
w formie blogu

Najczęściej zadawane pytania

Jak przyłączyć mikroinstalację OZE do sieci?
Pokaż odpowiedź

Czy stawiając domowe elektrownie wiatrowe muszę posiadać jakieś pozwolenia budowlane?
Pokaż odpowiedź

Czy do produkowania energii elektrycznej przez elektrownie wiatrowe potrzebne są jakieś koncesje?
Pokaż odpowiedź               Czytaj więcej...

Logo AirGenerator - Generatory wiatrowe
kręci mnie wiatr...

Copyright © 2008-2017 AirGenerator