Warning: include_once(/home/users/celt3402/public_html/domains/generatory-wiatrowe.pl/public_html/wp-content/plugins/sucuri-scanner/sucuri.php): failed to open stream: Permission denied in /home/users/celt3402/public_html/domains/generatory-wiatrowe.pl/public_html/wp-settings.php on line 304

Warning: include_once(): Failed opening '/home/users/celt3402/public_html/domains/generatory-wiatrowe.pl/public_html/wp-content/plugins/sucuri-scanner/sucuri.php' for inclusion (include_path='.:/usr/multiphp/php5.4/usr/share/php:/home/lib/php5.4:/home/lib/php5.4/pear') in /home/users/celt3402/public_html/domains/generatory-wiatrowe.pl/public_html/wp-settings.php on line 304
Rozbudowa sieci dystrybutorów | Generatory wiatrowe
Generatory wiatrowe

Warto inwestować w elektrownie wiatrowe

Rozbudowa sieci dystrybutorów

29 lutego 2012

     Z radością odnotowujemy, że przydomowe turbiny wiatrowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem klientów. Elektrownie wiatrowe, których ceny są przystępne dla przeciętnego odbiorcy stają się coraz częściej poważnie rozważaną alternatywą wobec innych źródeł zasilania. Nawet jeżeli nie zastąpią tradycyjnych sieci energetycznych to mogą zasilać podstawowe odbiorniki domowe. Nasi instalatorzy, posiadający ekspozycję już w ponad 20 lokalizacjach w całej Polsce, mogą zaprezentować jak funkcjonuje mała elektrownia wiatrowa. Klienci mogą wybierać z szerokiej gamy produktów. Patrioci zapewne wybiorą polskie elektrownie wiatrowe Ventus. Osoby bardziej wymagające wybiorą komponenty z importu marki AirGenerator o większych mocach.

     Dla naszych nowych i potencjalnych klientów mam taką informację, że dzięki niewielkim kosztom własnym możemy utrzymywać niskie ceny. Podobnie postępują nasi partnerzy. Dlatego ostatecznie klient może otrzymać tanie urządzenia. Elektrownie wiatrowe są same w sobie produktem niszowym. Nie chcemy jeszcze w tej niszy ograniczać rynku tylko do najzamożniejszych osób, dla których nie liczy się aspekt ekonomiczny. Dostarczamy elektrownie wiatrowe, których ceny są konkurencyjne na rynku przy zachowaniu wysokiej jakości samego produktu. Inwestycja w elektrownie wiatrowe ma się opłacać naszym klientom. Chodzi o to, żeby nie tylko samo urządzenie było tanie, ale żeby było niezawodne i produkowało cały czas energię. Co z tego, ze kupimy najtańszą elektrownię wiatrową skoro potem stracimy mnóstwo czasu i pieniędzy żeby funkcjonowała prawidłowo. Żadna inna firma na rynku nie może tego powiedzieć o sobie i swoich produktach. Jedni sprzedają najtańsze urządzenia i niestety bardzo awaryjne. Wystarczy poczytać na forach internetowych… Inni sprzedają bardzo drogie produkty, które nie mają szans na zwrot z inwestycji w sensownym czasie. My wychodzimy z założenia że warto czerpać korzyści z większej ilości instalacji i zyskiwać dzięki efektowi skali. Zadowoleni klienci przyprowadzą kolejnych a i sami może za jakiś czas zdecydują się na rozszerzenie swoich instalacji o nowe moce. Ponieważ każdy dystrybutor ma do dyspozycji spory obszar działania szacujemy, że powinien bez problemu dostarczyć tyle elektrowni wiatrowych i fotoogniw do klientów, żeby uzyskać godziwy zysk ze swojej działalności. Nawet jeżeli teraz wydaje się to trudne do osiągnięcia, to wraz z wejściem w życie nowej ustawy o OZE liczymy na zdecydowany wzrost realizowanych instalacji.

     Już teraz naprawdę warto inwestować w przydomowe elektrownie wiatrowe i fotoogniwa. Już niedługo pojawi się całe mnóstwo firm, które będą chciały też zostać instalatorami. Ci, którzy będą pierwsi na rynku i zdobędą doświadczenie, staną się rozpoznawalni i osiągną zdecydowanie dominującą pozycję. Warto być autoryzowanym instalatorem ponieważ AirGenerator to najlepsze elektrownie wiatrowe na rynku. Warto być klientem i kupować elektrownie wiatrowe marki AirGenrator bo to daje zadowolenie i przynosi wymierne korzyści ekonomiczne.

Kontakt

Biuro handlowe AirGenerator
ul. Hodowlana 16, 81-606 Gdynia
e-mail: biuro@generatory-wiatrowe.pl
tel.  +48 (53) 558 47 69; +48 (79) 312 03 23
+48 (58) 742 40 50; fax. +48 (58) 742 52 13

Odwiedź nasze pozostałe strony:
www.eco4globe.com,                Google+
www.fotoogniwa-hurt.pl

Aktualności

Elektrownie wiatrowe na bieżąco
w formie blogu

Najczęściej zadawane pytania

Jak przyłączyć mikroinstalację OZE do sieci?
Pokaż odpowiedź

Czy stawiając domowe elektrownie wiatrowe muszę posiadać jakieś pozwolenia budowlane?
Pokaż odpowiedź

Czy do produkowania energii elektrycznej przez elektrownie wiatrowe potrzebne są jakieś koncesje?
Pokaż odpowiedź               Czytaj więcej...

Logo AirGenerator - Generatory wiatrowe
kręci mnie wiatr...

Copyright © 2008-2017 AirGenerator