Warning: include_once(/home/users/celt3402/public_html/domains/generatory-wiatrowe.pl/public_html/wp-content/plugins/sucuri-scanner/sucuri.php): failed to open stream: Permission denied in /home/users/celt3402/public_html/domains/generatory-wiatrowe.pl/public_html/wp-settings.php on line 304

Warning: include_once(): Failed opening '/home/users/celt3402/public_html/domains/generatory-wiatrowe.pl/public_html/wp-content/plugins/sucuri-scanner/sucuri.php' for inclusion (include_path='.:/usr/multiphp/php5.4/usr/share/php:/home/lib/php5.4:/home/lib/php5.4/pear') in /home/users/celt3402/public_html/domains/generatory-wiatrowe.pl/public_html/wp-settings.php on line 304
Przedstawicielstwo PV | Generatory wiatrowe
Generatory wiatrowe

Jak nie wieje to świeci...

Przedstawicielstwo PV

5 września 2012

Z pełną satysfakcją oświadczam, że od dzisiaj jesteśmy oficjalnym partnerem producenta – firmy Qixin. Qixin Solar Electrical Appliance Co., Ltd jest wiodącym wytwórcą ogniw fotowoltaicznych. Firma posiada dominującą pozycję na rynku Australijskim. Dla nas umowa o współpracy oznacza przede wszystkim najlepsze ceny na rynku jak również priorytet jeżeli chodzi o dostawy. Firma Qixin produkuje najwyższej jakości ogniwa słoneczne monokrystaliczne i polikrystaliczne. Wszystkie produkty posiadają certyfikaty jakości potwierdzone przez niezależne europejskie ośrodki badawcze. 

.

      Pełna oferta ogniw fotowoltaicznych dostępna jest na naszej stronie:  http://generatory-wiatrowe.pl/ogniwa. Do tej pory kupowaliśmy fotoogniwa na własne potrzeby jako dodatek do hybrydowych systemów elektrowni wiatrowo-słonecznych. Mamy nadzieję, że bliższa współpraca z producentem zaowocuje większym zróżnicowaniem oferty i lepszym dostosowaniem do potrzeb i oczekiwań klientów. Na stanie magazynowym będziemy mieli zarówno większe ilości fotoogniw jak również większą gamę mocy. Wspólnie z  Qixin podjęliśmy także decyzję, że nie będziemy oferowali ogniw cienkowarstwowych, tzw. amorficznych.  Mimo ich znacząco niższej ceny sprawność ogniw amorficznych jest ponad dwukrotnie mniejsza niż ogniw monokrystalicznych. Wiemy też, że ogniwa takie mają krótszą żywotność i stosowanie ich na okres dłuższy niż 10 lat nie jest uzasadnione. Przynajmniej przy obecnym stanie technologii.

     Do instalacji na dachach preferujemy najwydajniejsze ogniwa monokrystaliczne. Dzięki nim można uzyskać największą moc z dostępnej powierzchni. Ogniwa takie są nieco droższe, ale poprzez większą sprawność uzyskuje się lepsze rezultaty niż przy ogniwach polikrystalicznych. Te ostatnie będą chętnie stosowane na instalacje gruntowe lub na budynki wielkopowierzchniowe, gdzie istotniejsza od wydajności jest cena urządzeń. Fotoogniwa polikrystaliczne zajmują więcej miejsca, ale rekompensują to niższą ceną. Posiadając tanią przestrzeń nie ma potrzeby stosowania najwydajniejszych rozwiązań. Mamy tu na myśli instalacje ponad 10kW na budynkach gospodarczych o wolnej powierzchni dachu ponad 100m2 oraz instalacje gruntowe o mocy ponad 5kW bez ograniczeń przestrzeni.

     Dostarczamy tylko i wyłącznie najwyższej jakości ogniwa słoneczne. Każdy panel jest składany z wyselekcjonowanych ogniw i indywidualnie testowany przed zapakowaniem, co daje 100% gwarancję sprawności. Dla osób prywatnych oferujemy pojedyncze panele i kompletne systemy przeznaczone do samodzielnej instalacji.  Osoby i firmy zainteresowane instalacją takich paneli słonecznych na swoich obiektach odsyłamy do naszych instalatorów.

Kontakt

Biuro handlowe AirGenerator
ul. Hodowlana 16, 81-606 Gdynia
e-mail: biuro@generatory-wiatrowe.pl
tel.  +48 (53) 558 47 69; +48 (79) 312 03 23
+48 (58) 742 40 50; fax. +48 (58) 742 52 13

Odwiedź nasze pozostałe strony:
www.eco4globe.com,                Google+
www.fotoogniwa-hurt.pl

Aktualności

Elektrownie wiatrowe na bieżąco
w formie blogu

Najczęściej zadawane pytania

Jak przyłączyć mikroinstalację OZE do sieci?
Pokaż odpowiedź

Czy stawiając domowe elektrownie wiatrowe muszę posiadać jakieś pozwolenia budowlane?
Pokaż odpowiedź

Czy do produkowania energii elektrycznej przez elektrownie wiatrowe potrzebne są jakieś koncesje?
Pokaż odpowiedź               Czytaj więcej...

Logo AirGenerator - Generatory wiatrowe
kręci mnie wiatr...

Copyright © 2008-2017 AirGenerator