Warning: include_once(/home/users/celt3402/public_html/domains/generatory-wiatrowe.pl/public_html/wp-content/plugins/sucuri-scanner/sucuri.php): failed to open stream: Permission denied in /home/users/celt3402/public_html/domains/generatory-wiatrowe.pl/public_html/wp-settings.php on line 304

Warning: include_once(): Failed opening '/home/users/celt3402/public_html/domains/generatory-wiatrowe.pl/public_html/wp-content/plugins/sucuri-scanner/sucuri.php' for inclusion (include_path='.:/usr/multiphp/php5.4/usr/share/php:/home/lib/php5.4:/home/lib/php5.4/pear') in /home/users/celt3402/public_html/domains/generatory-wiatrowe.pl/public_html/wp-settings.php on line 304
Finalny projekt ustawy o OZE gotowy | Generatory wiatrowe
Generatory wiatrowe

Ciepło, ciepło...

Finalny projekt ustawy o OZE gotowy

27 lipca 2012

      Otrzymaliśmy potwierdzone informacje, że wreszcie zakończono prace nad poprawioną wersją ustawy OZE. Po pierwszej publikacji wstępnego projektu krytycznie wypowiadali się niemal wszyscy przedstawicie branż i Ministerstwo Gospodarki zdecydowało się przygotować projekt praktycznie od nowa.

      Jak informuje cire.pl, ostateczny projekt ustawy nie różni się w najważniejszych założeniach od informacji przekazanych przez resort gospodarki podczas konferencji prasowej, która odbyła się pod koniec maja br. Co istotne, Ministerstwo Gospodarki utrzymało progi poszczególnych grup instalacji OZE – wyznaczające zakres dodatkowych preferencji dla inwestorów. W przypadku instalacji o mocy do 40 kWe będziemy mieli do czynienia z tzw. mikroinstalacjami, a do 200 kW – z tzw. małymi instalacjami.

      MG przewiduje także dodatkowe zwolnienia podatkowe, których wprowadzenie dla właścicieli mniejszych systemów OZE musi jednak wcześniej zaakceptować resort finansów. Jak informuje cire.pl – projekt ustawy na przełomie sierpnia i września trafi do Komitetu Stałego Rady Ministrów.

Kontakt

Biuro handlowe AirGenerator
ul. Hodowlana 16, 81-606 Gdynia
e-mail: biuro@generatory-wiatrowe.pl
tel.  +48 (53) 558 47 69; +48 (79) 312 03 23
+48 (58) 742 40 50; fax. +48 (58) 742 52 13

Odwiedź nasze pozostałe strony:
www.eco4globe.com,                Google+
www.fotoogniwa-hurt.pl

Aktualności

Elektrownie wiatrowe na bieżąco
w formie blogu

Najczęściej zadawane pytania

Jak przyłączyć mikroinstalację OZE do sieci?
Pokaż odpowiedź

Czy stawiając domowe elektrownie wiatrowe muszę posiadać jakieś pozwolenia budowlane?
Pokaż odpowiedź

Czy do produkowania energii elektrycznej przez elektrownie wiatrowe potrzebne są jakieś koncesje?
Pokaż odpowiedź               Czytaj więcej...

Logo AirGenerator - Generatory wiatrowe
kręci mnie wiatr...

Copyright © 2008-2017 AirGenerator