Generatory wiatrowe

Im większa ilość tym niższa cena...

Będziemy sprzedawali hurtem

9 listopada 2012

Fotoogniwa i wiatraki
 
 
 

     Analizując sytuację na rynku OZE doszliśmy do wniosku, że po wejściu w życie nowej ustawy największym zainteresowaniem będą się cieszyły instalacje elektrowni wiatrowych o mocach do 10kW i instalacje fotoogniw na dachach domów prywatnych do 10kW, na budynkach gospodarczych i przemysłowych do 100kW oraz większe instalacje gruntowe. Dlatego wychodząc naprzeciw zainteresowaniu tymi produktami przygotowujemy kompletne oferty na całe gotowe zestawy do samodzielnego montażu lub wraz z usługą instalacji.

     Przykładowe oferty zestawów będą tak przygotowane, żeby każdy mógł określić jakie koszty będzie musiał ponieść na instalację oraz w jakim czasie inwestycja się zwróci. Dodam, że oferowane przez nasz komponenty zestawów są oparte o sprawdzone produkty renomowanych firm, które już dowiodły swojej jakości na rynku niemieckim. Nie będziemy eksperymentowali z nowymi lub mało znanymi produktami. Instalacja musi działać niezawodnie przez wiele lat i musi być bezpieczna. Ponieważ ceny naszych zestawów będą skalkulowane bardzo nisko, konkurencyjne firmy mogą podejrzewać, że nasze produkty będą pośledniej jakości. Jednak kruczek tkwi nie w zaniżaniu jakości a w dużych ilościach produktów, które przechodzą przez nasz magazyn. Dzięki niskim kosztom własnym możemy oferować produkty w niespotykanych do tej pory, na rynku detalicznym, cenach. Np.  przy odpowiednio dużych zamówieniach fotoogniwa polikrystaliczne w cenie od 2,5zł netto/Wp . Ceny oczywiście podlegają dynamicznym zmianom związanym z aktualnymi kursami PLN/EUR i PLN/USD oraz wielkością popytu, dlatego o aktualne oferty należy pytać w momencie podejmowania krytycznej decyzji o zakupie.

     Możemy z całą pewnością zagwarantować, że nikt nie jest w stanie dostarczyć nowych produktów o gwarantowanej jakości, w ilościach hurtowych, w cenie poniżej naszej oferty. Jeżeli ktoś przedstawi ofertę konkurencyjną to wskażemy jednoznacznie dlaczego nasze rozwiązania są korzystniejsze. Zawsze warto porównywać oferty analizując nie tylko sam koszt zakupu, ale także, a może przede wszystkim czas zwrotu. Nigdy natomiast nie warto wierzyć na gołosłowne zapewnienia sprzedawców oferujących rzekomo najlepsze lub najtańsze wyroby. Sami mamy dość wciskania kitu. Chcemy rozpropagować ekologiczne systemy wytwarzania energii i uważamy, że kluczem do tego jest niska cena produktów. Niewielkie koszty inwestycji, które są konkurencyjne do kosztów energii wytwarzanej przez koncerny energetyczne z węgla a nawet niższe od dużych przemysłowych instalacji elektrowni wiatrowych mogą zwrócić się w przeciągu kilku lat.

     Własne źródło prądu jest marzeniem wielu rodzin zdegustowanych ciągłymi podwyżkami cen energii elektrycznej. Nam też nie podoba się dotowanie kopalń i wypłacanie 13 i 14 pensji dla górników. Nie mamy nic przeciwko ludziom pracującym pod ziemią, szanujemy ich pracę, ale równocześnie szanujemy swoją pracę i uważamy, że nam także należą się godziwe zyski za nasz trud. Dlatego będziemy inwestowali w energię ze źródeł odnawialnych. Oferując produkty w przystępnych cenach zrobimy więcej instalacji i przy okazji wpłyniemy pozytywnie na  środowisko naturalne, w którym żyjemy. Mniej spalonego węgla to więcej tlenu dla nas i naszych dzieci.

Kontakt

Biuro handlowe AirGenerator
ul. Hodowlana 16, 81-606 Gdynia
e-mail: biuro@generatory-wiatrowe.pl
tel.  +48 (53) 558 47 69; +48 (79) 312 03 23
+48 (58) 742 40 50; fax. +48 (58) 742 52 13

Odwiedź nasze pozostałe strony:
www.eco4globe.com,                Google+
www.fotoogniwa-hurt.pl

Aktualności

Elektrownie wiatrowe na bieżąco
w formie blogu

Najczęściej zadawane pytania

Jak przyłączyć mikroinstalację OZE do sieci?
Pokaż odpowiedź

Czy stawiając domowe elektrownie wiatrowe muszę posiadać jakieś pozwolenia budowlane?
Pokaż odpowiedź

Czy do produkowania energii elektrycznej przez elektrownie wiatrowe potrzebne są jakieś koncesje?
Pokaż odpowiedź               Czytaj więcej...

Logo AirGenerator - Generatory wiatrowe
kręci mnie wiatr...

Copyright © 2008-2017 AirGenerator